Nowy prezes i trzecie miejsce dla GKS Cartusia

wtorek, 23 grudnia 2014 r., 12:27
fot. nadesłane/A Pryczkowski

Końcówka roku okazała się niezwykle obfita w wydarzenia dla klubu GKS Cartusia Kartuzy. Na jego czele stanął nowy prezes - Andrzej Formela - wieloletni działacz w kartuskim środowisku sportowym. Oprócz tego, w kategorii osiągnięć sportowych kartuskie zapasy zostały sklasyfikowane na III miejscu w kraju, podczas podsumowania tegorocznej rywalizacji sportowej w Warszawie.

Na początku grudnia nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa wielosekcyjnego klubu sportowego GKS CARTUSIA Kartuzy - funkcję tę objął Pan Andrzej Formela. Pan Andrzej Formela jest wieloletnim działaczem sportowym funkcjonującym w kartuskim środowisku.

Od wielu lat sprawował funkcję Członka Zarządu naszego klubu. W początkowej fazie był związany przede wszystkim z sekcją piłki nożnej, a następnie włączył się w nurt działalności klubu w jego obecnej formie.

W Warszawie w Pałacu Sportu, Rada Główna Zrzeszenia "Ludowe Zespoły Sportowe", podsumowała swoją tegoroczną rywalizację sportową. Wśród wyróżnionych znalazł się Klub GKS Cartusia Kartuzy.

W kategorii osiągnięć sportowych kartuskie zapasy zostały sklasyfikowane na III miejscu w kraju. Pierwsze miejsce w tej kategorii zajął AKS Piotrków Trybunalski, natomiast drugie Sobieski Poznań. Miejsce to jest jednocześnie oceną pracy szkoleniowej trenerów zapaśników: Marcina Dobki, Artura Pogosjana i Bartłomieja Pryczkowskiego.

nadesłane: GKS Cartusia,
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.