Sierakowice. Bal maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

czwartek, 29 stycznia 2015 r., 15:10
Klasa IV TE Klasa IV TE fot. nadesłane/ZSP Sierakowice

Około 160 maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach ma już za sobą bal maturalny. Studniówka odbywała się w sobotę, od godziny 19, w sali "Bieszczadna", uczestniczyli w niej uczniowie liceum ogólnokształcącego oraz technikum.

Studniówkę oficjalnie rozpoczął dyrektor szkoły, Grzegorz Machola, przecinając symboliczną wstęgę. Złożył on w imieniu własnym oraz wieloletniej dyrektorki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach, Krystyny Formeli, podziękowania wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za wysiłek włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza. Choreografię przygotowały nauczycielki wychowania fizycznego - Katarzyna Cyman i Kamila Gilmajster.

O godzinie 22 tegoroczni maturzyści serdecznie podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas, nauczycielom oraz rodzicom za lata pracy i wysiłku. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy III LO - zaprezentowali zgromadzonym gościom tradycyjny kabaret dotyczący życia szkoły i własnych przeżyć, których doświadczyli na przestrzeni lat nauki w ZSP w Sierakowicach. Zabawę na żywo prowadził zespół "Blu Bend", który grał znane wszystkim szlagiery.

nadesłane: ZSP Sierakowice
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.