WWF zapukał do drzwi mieszkańców Kartuz

piątek, 6 lutego 2015 r., 13:24
fot. internet/WWF Poland

W czwartek, do drzwi mieszkańców Kartuz zapukali kwestionariusze WWF Polska, czyli Światowego Funduszu na rzecz Przyrody. Wolontariusze z tej organizacji odwiedzali mieszkania w Kartuzach, informując o działaniach fundacji i prosząc o regularne darowizny na rzecz fundacji, która aktualnie zbiera fundusze na ochronę polskich rysi i fok szarych.

Począwszy od grudnia 2009 roku, fundacja WWF Polska odwiedza potencjalnych darczyńców w ich domach. Informując o naszych działaniach, prosi o regularne darowizny na rzecz prowadzonych przez nich projektów ochrony polskich rysi i fok szarych.

- Dzisiaj przyjechaliśmy z Gdyni, ostatnio zbieraliśmy fundusze także na ulicach Sztumu, Rumi i Wejherowa. Teraz dotarliśmy do darczyńców w Kartuzach, sprawdzając czy mieszkańcy tego miasta będą chcieli wesprzeć projekty ochrony przyrody - mówi jeden z kwestionariuszy, który odwiedził Kartuzy.

Ci, których kwestionariusze WWF-u pominęli w swojej akcji mogą udzielać wsparcia na stronie organizacji, gdzie także można znaleźć więcej na temat możliwości pomocy oraz prowadzonych przez WWF projektów.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.