Policja poszukuje świadków potrącenia nastolatka w Baninie

środa, 4 marca 2015 r., 10:33
fot. archiwum

Komisariat Policji w Żukowie poszukuje świadków zdarzenia z 3 lutego br. w Baninie. Popołudniem na przejściu dla pieszych kierujący Citroenem C4 potrącił nastolatka. Osoby, które widziały zajścia, proszone są o kontakt z policją.

Komisariat Policji w Żukowie prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 3 lutego 2015 roku około 15:30 w Baninie w rejonie skrzyżowania ulic Lotnicza-Pszenna gdzie kierujący samochodem marki Citroen C4 jadąc z kierunku Miszewa w kierunku Banina - potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych chłopaka.

W związku z powyższym Policja prosi ewentualnych świadków zdarzenia, o kontakt z Zespołem ds.Wykroczeń KP Żukowo tel. 058 685 22 10.

KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.