Banino. Spłonął domek letniskowy

piątek, 6 marca 2015 r., 09:59
fot. archiwum

Najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru, do którego doszło w czwartkową noc w Baninie. Niemal doszczętnie spłonął tam domek letniskowy. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

Dokładna przyczyna pożaru wciąż się jest przedmiotem ustaleń policji. Najprawdopodobniej jednak ogień powstał na skutek zwarcia instalacji elektrycznej. Spaleniu niemal doszczętnie uległ domek letniskowy o konstrukcji metalowej obity deskami. Straty szacuje się na około 5.000 zł.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

W akcji gaśniczej uczestniczyli OSP Banino, OSP Miszewo oraz JRG Kartuzy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.