GKS Cartusia 1923 Kartuzy szuka talentów piłkarskich

środa, 20 maja 2015 r., 16:47
fot. nadesłane/GKS Cartusia 1923 Kartuzy

Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Cartusia 1923 Kartuzy ogłasza nabór chłopców urodzonych w latach 2008/2009 do nowej grupy piłkarskiej juniorów. Chcesz zostać następcą "Lewego" - przyjdź i zapisz się na treningi.

W czwartek, 28 maja, w siedzibie klubu tj. w Kartuzach przy ul. 3-go Maja 34, odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami, które poprowadzi koordynator grup młodzieżowych Cartusii trener Piotr Kwiatkowski. Chłopcy urodzeni w latach 2002 - 2007 także mogą dołączyć do istniejących już grup.

Wszystkie grupy objęte są programem szkoleniowym "Biało-zielona przyszłość z Lotosem" w ramach Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk.

Szczegółowe informacje na temat spotkania znajdują się na cartusia1923.pl.

nadesłane: GKS Cartusia 1923 Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.