Leźno. Zderzenie hyundaia z ciężarówka

środa, 20 maja 2015 r., 17:28
fot. MSz

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku kolizji, do której doszło w godzinach popołudniowych w Leźnie (gm. Żukowo). Bocznie zderzyła się tam ciężarówka z hyundaiem getzem. Kierującej nim 75-latce na miejscu zdarzenia odebrano prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło około godziny 15, na odcinku drogi krajowej nr 7 łączącym Żukowo z Gdańskiem. Jak informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta, jadący od strony Żukowa w kierunku Leźna hyundai getz zaczął zjeżdżać na przeciwny pas ruchu. Na skutek tego zderzył się on bocznie z poruszającą się z naprzeciwka ciężarówką.

Na skutek odniesionych obrażeń przetransportowana do szpitala została 75-latka kierującą hyundaiem. Na miejscu zdarzenia odebrano jej także prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń policji.

W tym samym czasie doszło dwóch innych zdarzeń drogowych. W Babim Dole czołowo zderzył się ciężarowy mercedes z osobową skodą. W Somoninie zaś dachował fiat punto.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.