Hopy. Ukradli sprzęt o wartości 130.000 zł - szuka ich policja

piątek, 22 maja 2015 r., 10:42
fot. archiwum

W nocy z 12 na 13 maja póki co nieznani sprawcy z jednej posesji w Hopach (gm. Przodkowo) ukradli sprzęt do wykonywania przecisków o wartości około 130.000 zł. Kartuska policja prowadzi czynności mające na celu ustalenia i zatrzymania złodziei.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w Hopach na terenie prywatnej, ogrodzonej posesji. Jak informuje p.o. rzecznika kartuskiej komendy, Magdalena Formela skradziony został sprzęt do wykonywania odwiertów pod drogami.

- W tej chwili trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia mające na celu ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży - mówi Magdalena Formela.

Wartość skradzionego mienia szacuje się na około 130.000 zł.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.