W tym roku nie będzie wakacyjnego pociągu z Kartuz do Gdyni

wtorek, 30 czerwca 2015 r., 11:35
fot. archiwum

W tym roku wakacyjny przejazd pociągiem z Kartuz do Gdyni będzie niemożliwy. Urząd Marszałkowski zadecydował o wycofaniu połączenia z powodu przebudowy trwającej na stacji Gdańsk-Osowa.

W tym roku nie pojedziemy z Gdyni do Kartuz bez konieczności stania w korku. Urząd Marszałkowski wycofał się z uruchomienia połączenia, powodem tego jest remont trwający do 21 sierpnia na stacji kolejowej w Gdańsku-Osowie, uniemożliwiający dojechanie pociągiem do Gdyni.

Możliwość uruchomienia połączenia z Kartuz tylko do Żukowa była rozpatrywana, jednak opierając się na badaniach frekwencji z poprzednich lat stwierdzono, że nie byłoby na nie chętnych.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.