Przyjaźń. Bawiono się na festynie rodzinnym

poniedziałek, 27 lipca 2015 r., 17:06
fot. nadesłane/Mariola Krasowska

Mnóstwo dobrej muzyki na żywo oraz liczne konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych - m. in. takie atrakcje znalazły się w programie festynu rodzinnego, który odbył się 18 lipca br. na miejscowym boisku piłkarskim. Impreza przyciągnęła ponad 2,5 tysiąca osób nie tylko z Przyjaźni, ale i z całych Kaszub.

Na uczestników festynu czekały liczne atrakcje, konkursy i mnóstwo nagród ufundowanych przez sponsorów z całego kraju. Dzięki wspaniałemu kontaktowi z publicznością, jaki niewątpliwie miał Jacek Miąskowski z DynamicEvent, wszyscy bawili się wspaniale do białego rana.

W trakcie festynu wystąpiły dwie gwiazdy disco polo - zespoły Diadem i Toledo - oraz lokalny zespół Massuana. Jednak największym zaskoczeniem było pojawienie się na scenie Elvisa Presleya, w którego wcielił się Kamil Haraś.

Sołtys Przyjaźni zapowiedział że podczas przyszłorocznego festynu gwiazdą będzie Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, co spotkało się z wielką owacją uczestników imprezy.

Cała impreza odbyła się głównie dzięki wsparciu sponsorów, za co sołtys serdecznie dziękuje.

nadesłane: Mariola Krasowska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.