Krzysztof Pawłowski nowym komendantem kartuskiej Straży Miejskiej?

poniedziałek, 3 sierpnia 2015 r., 12:54
fot. archiwum

Jeszcze w tym tygodniu ma zostać powołany nowy komendant kartuskiej Straży Miejskiej. Jak wynika z naszych, nieoficjalnych jeszcze informacji, zostać nim ma Krzysztof Pawłowski.

Zgodnie z ustawą o strażach gminnych, komendant zatrudniany jest na podstawie umowy o pracę przez burmistrza, dopiero po zasięgnięciu opinii właściwego terytorialnie komendanta wojewódzkiego Policji.

- W tym tygodniu nowy komendant straży miejskiej zostanie powołany. Przyszła już do nas decyzja z Komendy Wojewódzkiej Policji - informuje burmistrz Kartuz, Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Przypomnijmy, że były komendant kartuskiej Straży Miejskiej, Wiesław Formela, został odwołany ze swojego stanowiska w czerwcu. Funkcję tę pełnił od 2008 roku.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.