Wokalista De Mono przeprasza ochroniarzy za incydent w Stężycy

poniedziałek, 3 sierpnia 2015 r., 15:58
fot. archiwum

Wokalista grupy De Mono, Andrzej Krzywy podczas sobotniego koncertu w Stężycy obraził pracowników firmy ochroniarskiej. Widząc ochroniarzy obezwładniających agresywnego widza, używając wulgarnych i obraźliwych słów zwyzywał ich ze sceny. Teraz postanowił oficjalnie przeprosić za swoje zachowanie, kierując pisemne przeprosiny poprzez managera zespołu, Jonasza Tołopiłę.

Całe zdarzenie miało miejsce na sam koniec sobotniego koncertu De Mono w Stężycy. Jeden z widzów postanowił wtargnąć na scenę, natomiast ochroniarze postanowili go obezwładnić.

- W trakcie koncertu w Stężycy firma zabezpieczająca koncert zareagowała bardzo profesjonalnie a co najważniejsze - zdecydowanie i skutecznie. Ochroniła cały zespół oraz osoby będące w pobliżu od potencjalnego niebezpieczeństwa w postaci zachowania bardzo groźnego i agresywnego widza. Bardzo za to dziękujemy! - pisze manager zespołu De Mono, Jonasz Tołopiło.

Interwencja ochrony nie spodobała się natomiast Andrzejowi Krzywemu, wokaliście grupy De Mono. Mężczyzna używając wulgarnych słów obraził pracowników firmy ochroniarskiej.

- Jednocześnie zdarzyło się coś co nie powinno: ze sceny padły niewłaściwe słowa. Nasz wokalista, Andrzej Krzywy widząc, i to nieprecyzyjnie, jedynie finał całej sytuacji zareagował bardzo emocjonalnie. Nie zgadzamy się na przemoc. Wszystko, co wygląda na agresję człowieka przeciwko człowiekowi budzi w Andrzeju wielki sprzeciw. Andrzej nie zorientował się, że jest to działanie hamujące agresję i użył słów obraźliwych w stosunku do ochrony - tłumaczy zachowanie wokalisty, Jonasz Tołopiło.

Manager zespołu tuż po koncercie, postanowił przeprosić szefa ochrony za zaistniałą sytuację.

- Panowie, to między innymi dzięki takiej zdecydowanej i skutecznej postawie, my możemy bezpiecznie koncertować. Wiem, że sam koncert bardzo się podobał, mam nadzieję, że ten niemiły incydent zatrze się w pamięci widzów - dodaje manager grupy De Mono.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.