Orlik Streetball Sierakowice 2015. Trwa rekrutacja zespołów

czwartek, 13 sierpnia 2015 r., 17:05
fot. nadesłane/koordynator sportu w Gminie Sierakowice

Koordynator d/s sportu w Gminie Sierakowice oraz KS BAT Sierakowice zapraszają do wzięcia udziału w turnieju koszykówki pod nazwą "Orlik Streetball Sierakowice 2015". Rozgrywki odbędą się w piątek, 21 sierpnia. W turnieju, poza rywalizacją, najważniejsza jest integracja oraz zabawa.

Turniej adresowany jest do mężczyzn i kobiet w wieku od 15 lat. W zespole liczącym maksymalnie pięciu zawodników musi znajdować się minimum jedna kobieta. Osoby niepełnoletnie powinny dostarczyć zgody opiekunów prawnych na udział w turnieju. Dla trzech pierwszych ekip przewidziano okazałe puchary oraz medale. Rozgrywki odbędą się pod patronatem wójta gminy Sierakowice oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach.

Zgłoszenia przyjmuje koordynator sportu pod numerem tel. 660-775-023 do 20 sierpnia br. do godz. 16:00. Na stronie orliksierakowice.futbolowo.pl można śledzić bieżące informacje na temat turnieju.

nadesłane: koordynator sportu w Gminie Sierakowice

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.