Miszewko. Zderzenie forda z bmw

niedziela, 16 sierpnia 2015 r., 21:11
fot. MSz

Jedna osoba ranna - to bilans groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło niedzielnym wieczorem w Miszewku. Bmw 435i zderzyło się tam z fordem mondeo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19 w Miszewku na drodze krajowej nr 20. Jak informuje p.o. rzecznika kartuskiej policji, Magdalena Formela, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem 47-letin mieszkaniec Gdyni jadąc od Żukowa w kierunku Chwaszczyna z nieznanych póki co przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył z jadącym prawidłowo bmw 435i, za kierownicą którego siedział 61-letni gdynianin.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba - kierowca bmw.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.