Sianowo. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia

poniedziałek, 17 sierpnia 2015 r., 13:34
fot. archiwum

Kartuscy policjanci próbują ustalić tożsamość kierowcy, który w piątek spowodował kolizję w Sianowie (gm. Kartuzy). Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów - audi a6, vw new beetle oraz volva.

Do zdarzenia doszło w piątek, na wjeździe do Sianowa (gm. Kartuzy). Jak informuje p.o. rzecznika kartuskiej policji, Magdalena Formela, kierowca pojazdu marki volvo spowodował kolizję z dwoma pojazdami - vw new beetle i audi a4. Nie zatrzymał się jednak na miejscu zdarzenia i odjechał w kierunku Mirachowa.

- Funkcjonariusze znajdujący się na miejscu ustalili przebieg zdarzenia, dokonali penetracji terenu, stworzono także dokumentację celem przeprowadzenia dalszych czynności wyjaśniających w tej sprawie - informuje Magdalena Formela, zastępca rzecznika kartuskiej policji.

Kartuska policja prosi także o pomoc świadków w ustaleniu wszystkich okoliczności wypadku. W razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat zdarzenia, są oni proszeni o przekazywanie informacji na telefon alarmowy 997 lub 112, bądź osobiste zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.