Narciarstwo. Zawodnicy Cartusii szykują się do nowego sezonu

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 r., 21:54
fot. nadesłane/Janusz Meissner

W połowie sierpnia zawodnicy Cartusii przebywali na obozie sportowym w Dusznikach Zdroju, gdzie na trasach nartorolkowych Polskiego Związku Biathlonu na Jamrozowej Polanie przygotowywali się do nowego sezonu.

Uczestniczyli w nim zawodnicy kartuskiej sekcji narciarskiej z różnych kategorii wiekowych. Ci starsi wystartowali w UPHILL-u: biegu pod górę na nartorolkach z Dusznik do Zieleńca na dystansie 11 km. Zawody wygrali Czesi, a najlepszy kartuski zawodnik Rafał Koryciński zajął 10 miejsce w stawce 61 rywali. Na 28 miejscu uplasował się Meissner (trzeci w kat. wiekowej), 31. był Dudziński, a Ania Klasa była 41., co dało jej piąte miejsce wśród kobiet. Tydzień wcześniej Koryciński w Letnim Biegu Jaćwingów na nartorolkach w Gołdapi na dystansie 21 km zajął 9 miejsce wygrywając równocześnie swoją kategorię wiekową.

nadesłane: Janusz Meissner

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.