25-latek ze słoikiem pełnym marihuany w rękach policji

środa, 26 sierpnia 2015 r., 13:11
fot. archiwum

Kartuscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Miał on przy sobie słoik, wewnątrz którego znajdowała się marihuana. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek kryminalni z Kartuz, na jednym z osiedli zatrzymali mężczyznę, który jak wynikało z posiadanych ustaleń mógł mieć związek z przestępczością narkotykową. Podczas legitymowania, a następnie przeszukania informacje te się potwierdziły. W plecaku 25-latka funkcjonariusze znaleźli słoik, w którym znajdowały się zawinięte w folię aluminiową porcje zielonego suszu. Badanie potwierdziło, ze była to marihuana. Łącznie w słoiku znajdowało się blisko 30 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna, został zatrzymany i przesłuchany. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz jego sprawą zajmie się sąd, który zadecyduje o dalszym losie 25-latka. Za to przestępstwo, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

internet:KWP Gdańsk

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.