Grzybno. Za nami III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kartuz

wtorek, 1 września 2015 r., 12:56
Paweł Michna i Janusz Chmurzyński Paweł Michna i Janusz Chmurzyński fot. nadesłane/KSS Sokół

W miniony weekend zakończyła się III edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kartuz. W tym sezonie do rywalizacji stanęło dwunastu zawodników, którzy od połowy czerwca rywalizowali ze sobą na obiekcie "Moje Boisko - Orlik 2012" w Grzybnie.

W pierwszej fazie rozgrywek mecze odbywały się w dwóch grupach po sześciu zawodników. Do drugiej rundy, w której obowiązywał system play-off, awansowało czterech najlepszych zawodników z obu grup.

W wyniku przeprowadzonych kolejnych spotkań pary półfinałowe utworzyli Marcel Puchalski i Paweł Michna oraz Jerzy Sieciechowski i Janusz Chmurzyński. W pierwszym półfinale lepszym zawodnikiem okazał się Paweł Michna, który pokonał przeciwnika 6-0, 6-3. W drugim spotkaniu Janusz Chmurzyński pokonał rywala 6-4, 6-2.

Tak jak w poprzednich latach, tak i tym razem, o miano najlepszego zawodnika w najważniejszym meczu zmierzyli się Paweł Michna i Janusz Chmurzyński. Ponownie najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Paweł Michna, który pokonał Janusza Chmurzyńskiego 6-1, 6-2. Trzecie miejsce zajął Marcel Puchalski, który w małym finale pokonał Jerzego Sieciechowskiego 6-3, 6-2.

Oficjalne zakończenie turnieju odbyło się podczas uroczystości dożynkowych. Pamiątkowe puchary zawodnikom wręczył burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

KSS Sokół składa podziękowanie Jerzemu Sieciechowskiemu za sprawne przeprowadzenie rozgrywek.

nadesłane: Jarosław Kulaszewicz/KSS Sokół

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.