Mojusz. Uderzył w passata i zbiegł z miejsca zdarzenia

piątek, 11 września 2015 r., 18:16
fot. MSz

Policjanci ustalają tożsamość kierowcy, który w piątek spowodował kolizję w Mojuszu (gm. Sierakowice). Samochód osobowy uderzył tam w tył vw passata.

Do zdarzenia doszło w piątek, przed godziną 17, na drodze wojewódzkiej nr 211 w Mojuszu. Jak informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta, doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów, kierowca jednego z nich uciekł z miejsca zdarzenia, porzuciwszy nieopodal swój samochód. Policjanci odnaleźli pojazd i teraz zgodnie z przepisami jego właściciel będzie musiał wskazać osobę, która nim wówczas kierowała.

W akcji brała udział JRG Kartuzy, OSP Mojusz, policja oraz jednostka ratownictwa medycznego.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.