Sierakowice. Zdemolowali lokal i zaatakowali bawiących się na imprezie

wtorek, 15 września 2015 r., 10:05
fot. nadesłane/Incognito Music Club

W nocy z sobotę na niedzielę do jednego z klubów w Sierakowicach wtargnęli trzej młodzi mężczyźni. Wybili szyby, zaatakowali ochronę, której wyrwali gaz pieprzowy i rozpylili, obezwładniając nim personel i klientów. Zniszczyli bar i samochód właściciela lokalu, po czym oddalili się. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali już dwie osoby.

Do zdarzenia doszło po godzinie 3. w nocy z soboty na niedzielę. Jak relacjonuje właściciel klubu, do lokalu podeszli trzej młodzi mężczyźni. Zaczepiali klientów, więc ochroniarze nie wpuścili ich do środka. Ci w odwecie wybili szyby w obiekcie używając do tego cegieł, zaatakowali ochroniarzy wyrywając im gaz pieprzowy i rozpylili go, obezwładniając personel i klientów. Klubowicze zostali wyprowadzeni na zaplecze. Napastnicy zaś zdemolowali bar, ukradli wzmacniacz i uszkodzili samochód właściciela.

Straty oszacowano na niespełna 30.000 zł.

Jak informuje komendant Komisariatu Policji w Sierakowicach, Krzysztof Krużycki, w związku ze sprawą zatrzymano już dwie osoby.

Właściciel lokalu podkreśla, że wbrew pogłoskom krążącym po Sierakowicach, z zajściem nic wspólnego nie miała konkurencja.

Do sprawy wrócimy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.