Chmielno. Waldemar Szlachetka na czele Klubu "Damroka"

czwartek, 17 września 2015 r., 12:44
fot. nadesłane/IT Chmielno

W poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego "Damroka", na którym podsumowano działalność klubu oraz wybrano nowego prezesa. Został nim Waldemar Szlachetka, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Reskowie.

Ustępującemu prezesowi Wiesławowi Krynickiemu wójt gminy Chmielno Jerzy Grzegorzewski wręczył medal okolicznościowy z okazji 60-lecia istnienia Szkolnego Związku Sportowego za zaangażowanie na rzecz sportu nadanego przez Zarząd Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego.

Kolejne spotkanie Klubu, na którym ukonstytuuje się nowy Zarząd, zaplanowano na 21 września br. o godz. 18.30 w GOK-u Chmielno.

nadesłane: IT Chmielno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.