Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Kartuskim Centrum Kultury

czwartek, 1 października 2015 r., 15:10

W tym sezonie miłośnicy aktywnego trybu życia z pewnością nie będą się nudzić. Kartuskie Centrum Kultury przewidziało mnóstwo atrakcji. Wszyscy ci, którzy preferują pożyteczne spędzanie czasu wolnego będą mieli okazję wziąć udział w balecie, nauce gry na gitarze, aerobiku i wielu innych zajęciach. Sprawdź i znajdź coś dla siebie.

Już wiadomo w jakich zajęciach kulturalno-edukacyjnych będzie można wziąć udział w sezonie 2015/2016 w KCK w Kartuzach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy będą mogli poszerzyć swoje umiejętności manualne, ruchowe i twórcze.

Przez cały tydzień będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach wokalnych. Chór Kakofonia zaprasza nie tylko osoby uzdolnione muzycznie, ale również takie, które chcą miło spędzić czas wolny i w miłym towarzystwie. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16. do 21.

Natomiast od poniedziałku do środy "Kaszubski Dwór" przewidział zajęcia z emisji głosu. Ćwiczenia będą prowadzone w godzinach od 16. do 21. W poniedziałki również będą odbywały się lekcje gry na gitarze od 16. do 19.

Dla osób uzdolnionych muzycznie i tanecznie również coś się znajdzie - zajęcia z baletu. Takie ćwiczenia są organizowane zarówno dla dzieci, które będą podzielone na dwie grupy oraz dorosłych. Dla wszystkich trzech grup warsztaty prowadzone są od poniedziałku do środy. Każde zajęcia będą trwały godzinę. Od 15. swoich sił w balecie będą mogły spróbować dzieci w wieku od 3 do 6 lat, godzinę później taką możliwość będą miały dzieci w wieku 7 - 12 lat. Natomiast na koniec z zajęć gimnastycznych będą mogli skorzystać dorośli od godziny 18. Natomiast od wtorku do czwartku każdy będzie mógł wziąć udział w aerobiku, od 18. do 19.

Nie zabraknie również zajęć dla dzieci i młodzieży, którzy lubią spędzać czas wolny w ciszy i spokoju. Na początku każdego tygodnia, czyli w poniedziałek i wtorek będzie można pograć w szachy w godzinach od 16. do 18. Spotkania będą wymagały od uczestników cierpliwości, sprytu, a także logicznego myślenia.

Kartuskie Centrum Kultury dla osób kreatywnych zapewnia warsztaty plastyczne. W sekcji będzie można wziąć udział od poniedziałku do czwartku w godzinach od 14. do 18.

Z kolei dla wszystkich osób posiadających umiejętność łatwego i sprawnego pisania, a także komunikowania się przewidziane są zajęcia dziennikarskie. Wiedzę na temat tego zawodu, a także dotychczasowe umiejętności uczestnicy zajęć będą mogli poszerzać w każdy poniedziałek w godzinach 16. - 18.30 i wtorek od 12.30 do 18.00.

W sezonie 2015/2016 nie będzie czasu na nudę. Kartuskie Centrum Kultury proponuje mieszkańcom powiatu kartuskiego moc atrakcji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

info. nadesłane Kartuskie Centrum Kultury w Kartuzach
oprac. Martyna Cichosz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.