Wokalista De Mono ponownie w Stężycy, tym razem na posterunku policji

czwartek, 1 października 2015 r., 15:22
fot. archiwum

Wokalista De Mono został przesłuchany na Posterunku Policji w Stężycy, w sprawie incydentu, do którego doszło podczas sierpniowego koncertu zespołu. Artysta miał na nim obrazić pracowników firmy ochroniarskiej, którzy obezwładniali agresywnego widza. Lider grupy przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Do zdarzenia doszło na sam koniec sierpniowego koncertu De Mono w Stężycy. Jeden z widzów postanowił wtargnąć na scenę, natomiast ochroniarze postanowili go obezwładnić.

Interwencja ochrony nie spodobała się wokaliście grupy De Mono. Mężczyzna używając wulgarnych słów miał obrazić pracowników firmy ochroniarskiej. Manager zespołu tuż po koncercie, postanowił przeprosić szefa ochrony za zaistniałą sytuację.

- Panowie, to między innymi dzięki takiej zdecydowanej i skutecznej postawie, my możemy bezpiecznie koncertować. Wiem, że sam koncert bardzo się podobał, mam nadzieję, że ten niemiły incydent zatrze się w pamięci widzów - tłumaczy zajście manager grupy De Mono.

Niedługo później postępowanie w tej sprawie zaczęli prowadzić stężyccy policjanci. Teraz, jak informuje p.o. rzecznika kartuskiej policji, Magdalena Formela, wokalista De Mono stawił się już na Posterunku Policji w Stężycy, gdzie został przesłuchany. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz jego sprawa została skierowana do sądu, gdzie odpowie on za publiczne używanie wulgaryzmów. Grozi mu za to ograniczenie wolności, kara grzywny do 1.500 złotych, bądź też kara nagany.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.