Kartuzy. 90-lecie I LO niebawem. Podziel się swoimi wspomnieniami z lat szkolnych

środa, 21 października 2015 r., 11:10
fot. internet/I LO w Kartuzach

Już w 2017 roku absolwenci i uczniowie Gimnazjum i I Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach będą świętować 90. jubileusz istnienia szkoły średniej. Organizatorzy spotkania zachęcają wszystkich absolwentów placówki do podzielenia się swoimi wspomnieniami. Zostań współorganizatorem tego wydarzenia i już dzisiaj wyślij swoje zdjęcia, nagrania i inne pamiątki z lat szkolnych.

Dziewiątego września 2017 roku minie 90. lat od założenia I Liceum Ogólnokształcącego im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach. Z tej okazji władze szkoły organizują zjazd absolwentów gimnazjum i pierwszej szkoły średniej w Kartuzach.

- Wprawdzie do planowanej uroczystości pozostało jeszcze trochę czasu, bo aż dwa lata, jednak informacja przekazywana jest już teraz, tak aby wszyscy mogli dobrze zaplanować swój czas i uczestniczyć w tym wydarzeniu - podkreśla dyrekcja I LO w Kartuzach.

Organizatorzy zwracają się również z prośbą do osób, które posiadają pamiątkowe zdjęcia lub inne wspomnienia z czasów szkolnych. Proszą o przesłanie lub wypożyczenie ich w celu skopiowania i publikacji na adres e-mail sekretariat@zso-kartuzy.edu.pl lub wwitus@wp.pl. Jednocześnie proszą o zgłaszanie się osób zainteresowanych udziałem w pracy komitetu zjazdowego.

Pomóż w organizacji spotkania tak, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, a wydarzenie pozostało w pamięci absolwentów i obecnych uczniów, jak i kadry szkoły na wiele lat.

Martyna Cichosz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.