Nie żyje 76-latka poszkodowana w wypadku w Garczu

czwartek, 22 października 2015 r., 09:39
fot. internet/OSP Chmielno

Nie żyje 76-letnia kobieta poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorek w Garczu. Obrażenia, których doznała w wyniku zderzenia pojazdu, którym podróżowała, z ciężarówką okazały się zbyt poważne. Zmarła w szpitalu.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło we wtorek, przed godziną 15 na drodze wojewódzkiej nr 211 w Garczu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca oplem 50-letnia kobieta jadąc w kierunku Sierakowic nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w tył ciężarówki, która zatrzymała się na skrzyżowaniu.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Najbardziej ucierpiała 76-letnia pasażerka opla, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety obrażenia, jakich doznała okazały się zbyt poważne. Zmarła w szpitalu. Informację tę potwierdza kartuska policja.

- Mogę potwierdzić, że w środę o godzinie 21.20 w szpitalu zmarła pasażerka opla - informuje zastępca naczelnika wydziału prewencji, asp. szt. Jarosław Plichta.

Szczegółowe okoliczności wypadku będzie wyjaśniać prokuratura.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.