Z “Głosem Kaszub” do Rosji!

środa, 21 stycznia 2004 r., 14:18

Dla naszych Czytelników mamy 50 darmowych biletów. Wystarczy przyjść do redakcji “Głosu Kaszub” w Kartuzach przy ul. Dworcowej 8 z aktualnym egzemplarzem naszej gazety ( w tym tygodniu nr.3 (619) z 20 stycznia br.). Jednej osobie przysługują 2 darmowe bilety.

Katamarany do Bałtijska wypływają ze Skweru Kościuszki (k. Róży Wiatrów) w Gdyni od środy do niedzieli włącznie. Pasażerowie mogą skorzystać z promocji i obniżek cen w sklepach wolnocłowych.

Cztery dni przed rejsem, należy zarezerwować sobie miejsce na promie, podając swoje dane osobowe z paszportu, w kasie Żeglugi Gdańskiej przy Skwerze Kościuszki w Gdyni, tel. 620-26-42, 620-21-54 (należy okazać ważny paszport).
Czytelnicy naszej gazety spoza Trójmiasta mają możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc!

Na godzinę przed wypłynięciem rozpoczyna się odprawa paszportowa. Darmowe bilety otrzymane z “Głosu Kaszub” ważne są przez miesiąc i nie podlegają odsprzedaży.

Redakcja “Głosu Kaszub”

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.