Kiełpino. 33-latek potrącony na przejściu dla pieszych - sprawca zbiegł

poniedziałek, 26 października 2015 r., 11:56
fot. archiwum

W nocy z soboty na niedzielę doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych w Kiełpinie. 33-latek z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Sprawca, najprawdopodobniej kierujący audi mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło około godziny 2.30.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący srebrnym audi potrącił na przejściu dla pieszych 33-letniego mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. 33-latek z urazem głowy został przetransportowany do szpitala - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Jeśli widziałeś wypadek, zgłoś się na policję.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.