Sierakowice. Policja szuka świadków dewastacji lokalu Incognito

czwartek, 29 października 2015 r., 15:07
fot. archiwum/nadesłane

W związku z dewastacją lokalu Incognito w Sierakowicach, która miała miejsce w połowie września, policja poszukuje świadków zdarzenia. Podczas tego zajścia, doszło także do kradzieży z szatni lokalu bluz i kurtek przebywających tam osób. Osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia oraz właściciele skradzionej odzieży proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Sierakowicach.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w nocy z 12/13 września. Jak relacjonował wówczas właściciel klubu, do lokalu podeszli trzej młodzi mężczyźni. Zaczepiali klientów, więc ochroniarze nie wpuścili ich do środka. Ci w odwecie wybili szyby w obiekcie używając do tego cegieł, zaatakowali ochroniarzy wyrywając im gaz pieprzowy i rozpylili go, obezwładniając personel i klientów. Klubowicze zostali wyprowadzeni na zaplecze. Napastnicy zaś zdemolowali bar, ukradli wzmacniacz i uszkodzili samochód właściciela.

W związku ze zdarzeniem policja zatrzymała dwie osoby. Dwaj młodzi mężczyźni - bracia usłyszeli zarzuty. Zatrzymani to 26 i 24-letni mieszkańcy gminy Stężyca. Każdy z nich usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i kradzieży mienia. Mężczyźni już wcześniej byli notowani przez policję. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sierakowicach. W czasie zajścia doszło także do kradzieży z szatni tego lokalu bluz i kurtek przebywających tam osób.

W związku z powyższym Policja prosi o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia oraz właścicieli skradzionej odzieży o kontakt z prowadzącym postępowanie st. asp. Grzegorzem Kreftem pod nr tel. 058 685 21 61 lub zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Sierakowicach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.