Gowidlino. Opel zderzył się z busem - sprawca prawdopodobnie był pijany

czwartek, 5 listopada 2015 r., 20:30
fot. MSz

Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala na skutek obrażeń odniesionych w wypadku, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Gowidlinie. Opel astra zderzył się tam z volkswagenem t4, którego kierowca najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 18, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 211 łączącym Gowidlino z Rokitami. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja, póki co wiadomo tylko, że zderzył się tam volkswagen t4 z jadącym z naprzeciwka oplem astrą.

Jak informuje Jarosława Krefta, rzecznik kartuskiej policji, od 48-letniego kierowcy volkswagena t4 wyczuwalna była woń alkoholu. Jednak ze względu na odniesione obrażenia twarzy nie można było na miejscu zbadać stanu jego trzeźwości za pomocą alkomatu. Kierowcy zostanie więc pobrana krew do badań i wtedy zostanie ustalony stan jego trzeźwości.

Na skutek obrażeń odniesionych w wypadku do szpitala przetransportowano cztery osoby.

Na miejscu straż pożarna wspólnie z policją prowadziła poszukiwania jednego z pasażerów volkswagena, który miał zbiec z miejsca zdarzenia.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.