Grzybno. Seat uderzył w zaparkowany samochód dostawczy

piątek, 6 listopada 2015 r., 11:11
fot. AL

Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku kolizji, do której doszło w piątkowe przedpołudnie w Grzybnie (gm. Kartuzy). Seat uderzył tam w zaparkowanego pod sklepem dostawczego fiata.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 11 w Grzybnie. Szczegóły zdarzenia ustala policja. Jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji, jadący od strony Kartuz seat, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w zaparkowanego pod sklepem dostawczego fiata.

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń na skutek tego zdarzenia.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.