Pływanie. Kolejne starty Skierki w Grand Prix Pucharu Polski

środa, 11 listopada 2015 r., 17:05
fot. nadesłane/Arkadiusz Zalewski

Jakub Skierka z kartuskiego Tropsa - reprezentant kadry narodowej juniorów - przyzwyczaił nas już do regularnych cotygodniowych startów w krajowych i zagranicznych imprezach pływackich. Tym razem wziął udział w drugich z cyklu Grand Prix Pucharu Polski zmaganiach pływaków krajowej czołówki. W zawodach, które rozegrano w Łodzi, wystartowało 322 zawodników z 76 klubów.

W ubiegły weekend w Łodzi odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Pucharu Polski 2015-2016. Wśród pływaków walczących o najwyższe pozycje GP znalazł się Jakub Skierka z kartuskiego klub Trops. Podkreślmy, że przed Jakubem teraz sześć tygodni bezpośredniego przygotowania startowego do grudniowych Mistrzostw Polski Seniorów. Mimo ciężkiego treningu w obecnym okresie, nasz zawodnik dzielnie ścigał się w swoim koronnym stylu grzbietowym.

Oto wyniki startów:
200 m stylem grzbietowym - 1. junior - 2. senior
100 m stylem grzbietowym - 2. junior - 3. senior
50 m stylem grzbietowym - 2. junior - 4. senior

Zawodnik oraz trener dziękują głównemu sponsorowi Jakuba i sekcji pływackiej za pomoc finansową w realizacji zaplanowanych celów sportowych. Dziękują również burmistrzowi Kartuz za sprzęt do ćwiczeń wytrzymałościowo-siłowych.

nadesłane: Arkadiusz Zalewski/Trops Kartuzy
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.