Gmina Somonino. Spotkanie z autorką bajek dla dzieci

czwartek, 19 listopada 2015 r., 14:35
fot. nadesłane/GOK Somonino

W szkołach w Egiertowie i Borczu gościła Iza Niewiadomska-Labiak - poetka, malarka, autorka i ilustratorka bajek dla dzieci. Artystka czytała fragmenty swoich książek, rozmawiała z uczniami, a także poprowadziła warsztaty plastyczne.

W miniony wtorek uczniowie klas 0-III ze Szkoły Podstawowej w Borczu oraz IV-V ze Szkoły Podstawowej w Egiertowie wzięli udział w spotkaniu z Izą Niewiadomską-Labiak. Autorka bajek dla dzieci - między innymi takich jak "Robaki nie robią draki", "Na gady nie ma rady", "Motyle są tutaj na chwilę" - czytała fragmenty swoich książek i opowiadała ciekawe historie. Poprowadziła również warsztaty artystyczne, podczas których uczniowie wykazywali się zdolnościami plastycznymi.

Organizatorami spotkania autorskiego z Izą Niewiadomską-Labiak byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.

BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.