Kartuzy. Trwa nabór na zajęcia plastyczno-kreatywne

czwartek, 19 listopada 2015 r., 15:41
fot. nadesłane

Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom w Kartuzach zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w bezpłatnych zajęciach plastyczno-kreatywnych. Jest to ciekawa propozycja na twórcze spędzenie czasu wolnego.

Warsztaty odbywać się będą w środy w godzinach od 14:00 do 15:00. Zajęcia adresowane są do dzieci z klas młodszych szkoły podstawowej. Jednak jeśli udziałem w warsztatach zainteresowane będą starsze dzieci - dla nich również zostanie przygotowana ciekawa oferta.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom. Tam również będą odbywały się zajęcia. Siedziba Fundacji mieści się w Kartuzach przy ulicy Kościerskiej 11i.

Więcej informacji udziela Magdalena Borkowska, która dostępna jest pod numerem telefonu 539 001 600.

BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.