Staniszewo. Uczniowie spotkali się z Arturem Siódmiakiem

środa, 2 grudnia 2015 r., 13:37
fot. nadesłane/ZS Staniszewo

W Zespole Szkół w Staniszewie gościł Artur Siódmiak - były reprezentant Polski w piłce ręcznej, dwukrotny medalista mistrzostw świata. Uczniowie chętnie słuchali opowieści wybitnego sportowca.

Uczniowie ZS w Staniszewie już po raz drugi mieli okazję spotkać się z Arturem Siódmiakiem. W spotkaniu, które odbyło się w miniony wtorek, wzięły udział dzieci i młodzież z kl. III-VI Szkoły Podstawowej oraz kl. I i II Gimnazjum. Uczniowie chętnie słuchali wspomnień wybitnego sportowca.

Artur Siódmiak opowiadał o tym, jak przebiegała jego kariera, a także odpowiadał na pytania zadawane przez uczestników spotkania. Uczniowie dowiedzieli się, co należy robić, aby osiągnąć sukces w sporcie. Wielu zainteresowanych postacią mistrza Siódmiaka otrzymało jego autograf oraz pamiątkowe zdjęcie.

nadesłane: ZS Staniszewo
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.