Gmina Somonino. Mikołaj rozdawał upominki

środa, 9 grudnia 2015 r., 13:31
fot. nadesłane/GOK Somonino

W miniony piątek Święty Mikołaj odwiedził szkoły podstawowe i przedszkola z terenu gminy Somonino oraz przedszkole w Kiełpinie. Ponad 1400 dzieci zostało obdarowanych słodkimi upominkami. Ich radość była ogromna.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie jako Ekipa Świętego Mikołaja odwiedzili szkoły podstawowe i przedszkola gminy Somonino oraz przedszkole w Kiełpinie. "Brodaty święty" w towarzystwie elfów, śnieżynek i muzykanta rozdawał dzieciakom słodkie upominki. Mikołaj i jego pomocnicy podróżowali zabytkowym wozem strażackim.

nadesłane: GOK Somonino
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.