Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkół w Staniszewie

środa, 9 grudnia 2015 r., 21:28
fot. nadesłane/ZS Staniszewo

Kilka dni temu do Zespołu Szkół w Staniszewie zawitał Święty Mikołaj. Ten niecodzienny gość odwiedził przedszkolaki oraz uczniów klas I-III z podstawówki. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki.

W spotkaniu z Mikołajem wzięły udział maluchy z Punktu Przedszkolnego "Iskierka" i Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III. Każdy otrzymał od Mikołaja słodki upominek. Oprócz tego najmłodszym uczniom Szkoły Podstawowej przekazane zostały prezenty, które sfinansowała Rada Rodziców. Podarunki te wręczyła dzieciom Jolanta Kwidzińska, przewodnicząca Rady.

nadesłane: ZS Staniszewo
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.