Kartuzy. 57-letnia kobieta potrącona przez peugeota

czwartek, 10 grudnia 2015 r., 12:55
fot. archiwum

57-letnia kobieta trafiła do szpitala w wyniku obrażeń doznanych na skutek potrącenia przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16. na ulicy Ceynowy w Kartuzach.

Jak informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta, kierujący peugeotem 26-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc od ulicy Jeziornej w kierunku ulicy 3 Maja, przy skręcie w lewo w ulicę Ceynowy potrącił 57-letnią kobietę. Poszkodowana z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami została przetransportowano do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.