Gmina Somonino. Uczniowie spotkali się z wróżką

piątek, 11 grudnia 2015 r., 15:39
fot. nadesłane/GOK Somonino

Dzieci ze szkół w Somoninie i Egiertowie odwiedziła Wioletta Piasecka - autorka wielu baśni i bajek dla najmłodszych. Pisarka, przebrana za wróżkę, rozmawiała z uczniami i opowiadała im o swoich książkach.

W minioną środę w Zespole Szkół w Somoninie oraz w Zespole Szkół w Goręczynie uczniowie podstawówki z klas I-III spotkali się z Wiolettą Piasecką. Pisarka jest autorką ponad 40 baśni i bajek dla dzieci, czterech sztuk teatralnych, wielu słuchowisk radiowych oraz dwóch biografii: Hansa Christiana Andersena i Faustyny Morzyckiej.

Pisarka w stroju wróżki rozmawiała z uczniami i opowiadała im o swoich książkach. Dzieci obejrzały także przedstawienie kukiełkowe w jej wykonaniu i otrzymały autografy.

Organizatorem spotkania autorskiego z Wiolettą Piasecką była Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie.

nadesłane: GOK Somonino
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.