Mieszkańcy Kosowa spotkali się przy wigilijnym stole

sobota, 19 grudnia 2015 r., 19:50
fot. nadesłane/Alicja Milisiewicz-Szulc

W czwartkowy wieczór mieszkańcy Kosowa spotkali się na wigilii. W świątecznej atmosferze przy tradycyjnym poczęstunku składali sobie życzenia i śpiewali kolędy.

Na spotkaniu wigilijnym był opłatek, kolędy i tradycyjny poczęstunek. Wszystko przygotowały członkinie Koła Gospodyń z Kosowa. Pięknie przystrojone stoły, same pyszności, a nade wszystko rodzinna atmosfera sprawiły, że wszyscy cieszyli się ze wspólnie spędzonych chwil.

- Bo to nasza Mała Ojczyzna, nasz kawałek nieba nad głowami, nasze miejsce na ziemi. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli ten wieczór spędzić właśnie z nami. Dziękujemy Mikołajowi, który był łaskaw już dziś zostawić prezent pod choinką - podkreśla Alicja Milisiewicz-Szulc.

Mieszkańcom Kosowa było niezmiernie miło gościć włodarza gminy Przodkowo Andrzeja Wyrzykowskiego.

nadesłane: Alicja Milisiewicz-Szulc
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.