Pływanie. Jakub Skierka srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów

wtorek, 22 grudnia 2015 r., 12:02
fot. nadesłane: Arkadiusz Zalewski/swimportal.pl

Jakub Skierka, 17-letni junior kartuskiego Tropsa, doskonale spisał się podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Lublinie. W swojej koronnej konkurencji na dystansie 200 m stylem grzbietowym zdobył srebrny medal. Reprezentant Tropsa stanął na drugim stopniu podium z wynikiem 1:54,29 będącym jego nowym rekordem życiowym.

Jakub Skierka podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Lublinie na dystansie 200 m stylem grzbietowym zdobył srebrny medal nowym wynikiem życiowym 1:54,29. Podkreślmy, że kartuski pływak także na 50 m stylem grzbietowym poprawił życiówkę płynąc w finale 24,70 i uzyskując 9 pozycję. Na 100 m osiągnął 11 czas zawodów wynikiem 53,67.

nadesłane: Arkadiusz Zalewski - Trops Kartuzy
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.