Rutki. Strażacy uratowali tonącego psa

sobota, 9 stycznia 2016 r., 13:58
fot. archiwum

W sobotni poranek w rzece w Rutkach topił się pies. Na pomoc wezwano strażaków, którym udało się wyciągnąć zwierzaka, którego przekazano jego właścicielce.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 9. Strażacy z Żukowa zostali wezwani do psa, który topił się w rzece w Rutkach. Po przybyciu na miejsce ochotnicy nie mogli zlokalizować zwierzaka, więc do pomocy druhom zadysponowano kolejny zastęp straży, który udał się na drugi koniec miejscowości. Wspólnymi siłami udało się namierzyć psa i wyciągnąć go z wody.

Zwierzak został przekazany pod opiekę swojej właścicielce.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.