Miszewo. Ruszył cykl zebrań sprawozdawczo-wyborczych w jednostkach OSP

sobota, 9 stycznia 2016 r., 21:19
fot. NB

W sobotę w Ochotniczej Straży Pożarnej w Miszewie, jako pierwszej z powiatu kartuskiego odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Druhowie podsumowali minione lata swojej działalności, dyskutowali także o planach na przyszłość. Podczas zebrania wybrano również nowe władze jednostki.

Sobotnie zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbyła się w remizie OSP Miszewo rozpoczęło cykl takich spotkań, które muszą odbyć się w pierwszym kwartale bieżącego roku we wszystkich 52 jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej w powiecie kartuskim.

OSP Miszewo zanotowała w ubiegłym roku 38 wyjazdów, z czego 14 do pożarów, a cztery z nich okazały się fałszywymi alarmami. Zebranie prowadził dh Leopold Rezszewicz, wiceprezes OSP Chwaszczyno. Jednostka liczy 34 druhów, a w zebraniu uczestniczyło 23. Dobrze działalność OSP Miszewo ocenili zaproszeni goście - Komendant KP PSP Edmund Kwidziński, prezes gminny Zygfryd Pituła oraz burmistrz i przewodniczący rady miejskiej gminy Żukowo.

Nowo wybrany zarząd OSP Miszewo:
prezes dh Franciszek Bisewski
wiceprezes dh Jacek Gorlikowsi
naczelnik dh Andrzej Sypion
zastępca naczelnika dh Ireneusz Hasse
sekretarz dh Leszek Groth
skarbnik dh Franciszek Wandtke
gospodarz dh Jarosław Hasse

Komisja rewizyjna OSP Miszewo:
przewodniczący dh Zenon Ptach
członek dh Władysław Piwowarczyk
członek dh Jan Wandtke

NB

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.