Trasa Kartuzy-Grzybno całkowicie zamknięta od poniedziałku

wtorek, 12 stycznia 2016 r., 13:27
fot. internet

Od poniedziałku (18 stycznia) droga wojewódzka nr 224 na odcinku z Grzybna do Kartuz zostanie całkowicie wyłączona z ruchu aż do końca stycznia. Związane jest to z pracami przy budowie pierwszego etapu kartuskiej obwodnicy.

Wyłączenie trasy Kartuzy-Grzybno z ruchu jest konieczne ze względu na to, że firma Strabag, budująca pierwszy etap kartuskiej obwodnicy, będzie na tym odcinku budować trzy obiekty przepustowe. Ruch pojazdów będzie odbywać się po wyznaczonych objazdach, dla samochodów osobowych alternatywna trasa ma zostać wytyczona przez Smołdzino.

źródło: Strabag
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.