Kartuzy. Rusza nabór do klasy o profilu pływackim!

piątek, 15 stycznia 2016 r., 12:25
fot. nadesłane

Twoje dziecko lubi pływać lub chce zrobić karierę w tej dyscyplinie sportowej? Zapisz je do pierwszej w Kartuzach klasy o profilu pływackim, która ma rozpocząć działalność od września 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Kartuzach. Przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 27 stycznia i dowiedz się więcej!

Rusza nabór dzieci do pierwszej klasy sportowej o profilu pływackim. Klasa ma powstać od nowego roku szkolnego. Chętnych uczniów, którzy chcą zdobywać i podnosić swoje umiejętności pływackie, do kształcenia w tym kierunku ma przygotować bezpłatny kurs pływania, który ma rozpocząć się już w marcu. Oferta skierowana jest do dzieci rocznika 2009-2010.

Jeśli Twoje dziecko chciałoby szkolić techniki pływackie, marzy o karierze w tej dyscyplinie sportowej, przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w środę, 27 stycznia w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Kartuzach o godz. 16.30. Podczas spotkania trener UKS TROPS Kartuzy odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Więcej informacji o planowanym utworzeniu klasy o profilu pływackim można uzyskać pod numerem telefonu 602 252 852 lub 666 039 598.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.