Rusza nowa edycja Pucharu Gminy Żukowo

czwartek, 28 stycznia 2016 r., 14:11
fot. internet/okis-zukowo.pl

W lutym rozpoczną się całoroczne zmagania sportowe w ramach Pucharu Gminy Żukowo. Tradycyjnie już zainaugurują je zawody szachowe, które rozgrywane będą w Szkole Podstawowej w Pępowie.

Celem Pucharu Gminy Żukowo jest m.in. popularyzacja sportu oraz aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców żukowskiej gminy. Organizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, natomiast współorganizatorami są Koła, Stowarzyszenia oraz Kluby Sportowe z terenu gminy Żukowo.

Puchar Gminy Żukowo składa się z dziesięciu konkurencji. Są to szachy, warcaby, siatkówka, bieg przełajowy, piłka nożna "6", piłka nożna "11", tenis stołowy, strzelectwo, trójbój siłowy seniorów oraz dwubój sprawnościowy seniorek. Konkurencje zostaną przeprowadzone systemem "grupowym" lub "każdy z każdym", w zależności od ilości zgłoszonych drużyn oraz charakteru rozgrywek. Tradycyjnie już pierwszą konkurencją są zawody szachowe, które odbędą się w dniach 9 oraz 16 lutego w Szkole Podstawowej w Pępowie.

Puchar Gminy jest imprezą wolną i otwartą dla wszystkich mieszkańców gminy Żukowo. Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i stwórz amatorską drużynę, która weźmie udział w rekreacyjnych zawodach sportowych.

Regulamin, lista zgłoszeniowa oraz terminarz konkurencji znajdują się na stronie okis-zukowo.pl.

info: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.