Sierakowice. Maturzyści z ZSP bawili się na studniówce

wtorek, 2 lutego 2016 r., 12:53
Klasa III LO Klasa III LO fot. nadesłane/Krystian Kniter

Maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach bawili się do białego rana na balu przedmaturalnym. Studniówka odbyła się w sali "Bieszczadna", uczestniczyli w niej uczniowie liceum ogólnokształcącego oraz technikum.

Na balu studniówkowym, który odbył się 23 stycznia, świętowali uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego oraz klas IV Technikum w zawodach: technik ekonomista, technik agrobiznesu i technik żywienia i usług gastronomicznych. Ogółem prawie 130 osób - uczniów z osobami towarzyszącymi, rodziców i nauczycieli - bawiło się w sobotnią noc przy akompaniamencie muzyki granej na żywo przez zespół "Blue Band".

Uroczystego otwarcia balu poprzez przecięcie symbolicznej wstęgi dokonał dyrektor ZSP w Sierakowicach Grzegorz Machola. Studniówka, jak każe obyczaj, rozpoczęła się polonezem, którego choreografię tradycyjnie opracowały Kamila Gilmajster i Katarzyna Cyman. Przemówienie oraz szampański toast dyrektora zakończył pierwszą część tego niezapomnianego wieczoru.

Po wspaniałym obiedzie parkiet zapełnił się eleganckimi parami. O godzinie 22:00 tegoroczni abiturienci serdecznie podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas, nauczycielom oraz rodzicom za lata pracy i wysiłku, którego zwieńczeniem jest możliwość przystąpienia do egzaminu dojrzałości. Część artystyczną z przymrużeniem oka przygotowali uczniowie klasy III Liceum Ogólnokształcącego. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Podczas tej magicznej nocy nie zabrakło wspólnej sesji zdjęciowej, pozowania w Fotobudce, tortu, licznych dedykacji oraz kulturalnej zabawy do białego rana. Za sto dni matura!

nadesłane: Łukasz Reiter - wychowawca kl. III LO
oprac. BZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.