Kartuzy. Ul. Węglowa zamknięta od czwartku - sprawdź objazdy!

wtorek, 2 lutego 2016 r., 13:48
fot. nadesłane/STRABAG

W związku z budową pierwszego etapu kartuskiej obwodnicy kierowcy po raz kolejny będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Od czwartkowego poranku bowiem ulica Węglowa zostanie zamknięta.

Jak już wcześniej informowaliśmy, kolejnym wyłączonym z ruchu, na skutek prowadzonych na kartuskiej obwodnicy robót, będzie ulica Węglowa. Jak informuje wykonawca, firma Strabag, w czwartek o godzinie 8. ulica ta zostanie zamknięta dla ruchu ogólnego. Przejazd zostanie zapewniony jedynie dla ruchu lokalnego i pojazdów budowy.

Objazd zostanie wyznaczony przez ulicę 3 Maja, Jeziorną oraz Gdańską.

MSZ

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.