Kartuzy. Miał prawie 0,9 promila i prowadził samochód, zatrzymała go policja

wtorek, 9 lutego 2016 r., 14:08
fot. archiwum

W poniedziałek rano kartuscy policjanci zatrzymali w Kartuzach 36-latka, który kierował VW transporterem. Mężczyzna miał prawie 0,9 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyznę zatrzymano w poniedziałek, o godz. 7 rano na ul. Majkowskiego w Kartuzach. Kierujący transporterem 36-latek miał w organizmie 0,9 promila alkoholu.

Warto dodać, że w piątek funkcjonariusze KPP w Kartuzach prowadzili działania pod hasłem "Alkohol i narkotyki". W ramach akcji przez całą dobę policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzili wzmożone kontrole na drogach powiatu kartuskiego. Jak informuje KPP w Kartuzach w działaniach wzięło udział kilkudziesięciu mundurowych. Łącznie skontrolowano 588 kierujących. Policjanci zatrzymali jednego kierującego pod wpływem alkoholu, nałożyli też 11 mandatów za niekorzystanie podczas jazdy z pasów bezpieczeństwa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.