Zgorzałki już po raz piąty na targach gastronomicznych FOOD-to-GO

wtorek, 9 lutego 2016 r., 16:07
fot. nadesłane/Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego

Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego już po raz piąty reprezentowało gminę Stężyca, na targach gastronomicznych FOOD-to-GO, które odbyły na gdańskiej hali Amber Expo. Wzięło w nich udział około 100 wystawców.

FOOD-to-Go, czyli szóste targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii odbyły się w ubiegłym tygodniu na hali Amber Expo w Gdańsku. Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Zgorzałego, razem z Marcinem Kielińskim ze stężyckiego Urzędu Gminy uczestniczyły w nich już po raz piąty.

Zgorzałki z okazji tłustego czwartku zorganizowały pokaz kulinarny, na którym pokazywały jak piecze się kaszubskie chrusty drożdżowe. Goście odwiedzający ich stoisko mogli skosztować pączków i innych tradycyjnych regionalnych produktów. Ponadto wyświetliły także film promocyjny pod tytułem "Gmina Stężyca - tu żyje się najlepiej".

Stoisko Stowarzyszenia Kobiet Zgorzałego odwiedziła także uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie, prof. Józef Borzyszkowski oraz prof. Cezary Olbracht-Prondzyński.

nadesłane: Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.