Magda Gessler po raz czwarty na Kaszubach - tym razem w Żukowie

czwartek, 11 lutego 2016 r., 11:44
fot. internet/www.karczma-sidlo.pl

Magda Gessler po raz kolejny zawitała w powiecie kartuskim. Stało się to za sprawą Kuchennych Rewolucji, które celebrytka właśnie przeprowadza w Karczmie Sidło w Żukowie. Na czwartek zaplanowano finałową kolację, zaś termin emisji odcinka wciąż nie jest znany.

O Magdzie Gessler słyszał chyba każdy restaurator i telewidz w Polsce. Od kilku lat jeździ ona po całym kraju przeprowadzając kuchenne rewolucje, pomagając właścicielom lokali gastronomicznych w ratowaniu biznesu.

Jako pierwsi z naszego powiatu z prośbą o ratunek do celebrytki zwrócili się właściciele ówczesnej "Naszej Chaty Smaków" w Babim Dole. Magda Gessler przyjechała tam, wprowadziła pewne modyfikacje, a restauracja funkcjonuje do dziś pod nazwą: "Schabowy Raz". Niecały rok później oglądaliśmy rewolucje w Karczmie "Jurand" w Egiertowie, która obecnie nazywa się Przystanek Łosoś. Pół roku później Magda Gessler po raz kolejny ratowała upadającą restaurację, tym razem była to restauracja Remus w Borowie, która po rewolucjach zmieniła nazwę na "Sielawka".

Teraz znana restauratorka zawitała do Karczmy Sidło w Żukowie, gdzie aktualnie trwają rewolucje. "Jest ciekawie" - pisze Magda Gessler dodając zdjęcie z żukowskich rewolucji. Jak mówi właścicielka karczmy, powodem zgłoszenia się do programu była chęć zaczerpnięcia inspiracji do dalszego rozwoju.

- Wydawało mi się, że czegoś brakuje, że nie mogę sobie dać rady i chciałam zasięgnąć rady fachowca. Chcę polepszyć kondycję restauracji i zasięgnąć opinii eksperta, którym na pewno jest pani Magda Gessler - mówi Ilona Kłosińska, właścicielka karczmy.

W czwartek wieczorem w Karczmie Sidło odbędzie się finałowa kolacja, natomiast termin emisji odcinka wciąż nie jest znany.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.